ZAMÓW CRM DLA TWOJEJ FIRMY

WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

INTERGRACJA Z SYSTEMEM HANDLOWYM

 witamy2

Witamy w iGlobal

 

  1. NOWOCZESNA PLATFORMA ZARZĄDZANIA FIRMĄ

  2. KSIĘGOWOŚĆ – WSZĘDZIE I W KAŻDEJ CHWILI

  3. OSZCZĘDNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

  4. CRM, ANALIZY I KADRY POD KONTROLĄ

  5. WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Czytaj więcej ...
 

Nowoczesna platforma zarządzania firmą

Zarządzanie firmą przez internet staje się coraz bardziej popularne. W jednym miejscu mamy dostęp do księgowości, fakturowania, CRM, kadr i analiz.  Internet znajduje zastosowanie w każdej dziedzinie życia, z powodzeniem sprawdza się również w biznesie. Potencjał sieci i nowoczesnych rozwiązań informatycznych  może zostać wykorzystany także w zarządzaniu firmą. Wychodząc naprzeciw potrzebom mikro i małych przedsiębiorców stworzyliśmy serwis wFirma.pl. Platforma łączy  w sobie zestaw narzędzi do zarządzania własnym biznesem. Wśród nich: księgowość, fakturowanie, CRM, kadry i analizy.

Księgowość – wszędzie i w każdej chwili

Serwis wFirma.pl, dzięki zastosowaniu schematów księgowych, pozwala na samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości online firmy. Po wprowadzeniu danych, automatycznie generowane są wszystkie dostępne w obrocie gospodarczym deklaracje  i faktury w kilku językach  i walutach dostępnych w tabeli NBP. Platforma umożliwia m.in. rejestr zakupu i sprzedaży VAT, ewidencję środków trwałych, ewidencję wyposażenia  i pojazdów wraz z rozliczeniem kosztów oraz prowadzenie podatkowej księgi przychodów  i rozchodów. Co ważne, system na bieżąco aktualizuje wszystkie wskaźniki, aby były zgodne ze zmieniającymi się przepisami. Wystarczy połączenie internetowe, by wszędzie i o każdej porze mieć dostęp do istotnych dokumentów firmowych.

Oszczędność przede wszystkim

Bez wątpienia zaletą prowadzenia księgowości internetowej są niskie koszty. Podstawowy pakiet w serwisie wFirma.pl jest bezpłatny. Za inne, poszerzone o dodatkowe funkcje zapłacimy do 40 zł brutto miesięcznie. Kwota dostępu do takiego serwisu jest kilkanaście złotych niższa niż korzystanie z usług tradycyjnego biura rachunkowego. 

CRM, analizy i kadry pod kontrolą

Dodatkowym narzędziem wspomagającym zarządzanie firmą w serwisie wFirma.pl jest moduł CRM, ułatwiający kontrolę i usystematyzowanie wszystkich kontaktów  z kontrahentami. Ponadto, usprawnia wystawianie faktur. Za pomocą modułu Analizy, przedsiębiorca na bieżąco może śledzić stan finansowy, dochody, wydatki oraz  występujące w firmie tendencje. Umowy o pracę, umowy zlecenia/ o dzieło, rachunki i listy płac tworzą moduł Kadry, który dodatkowo podnosi funkcjonalność całego serwisu.

Wygoda i bezpieczeństwo

Archiwizowane na bieżąco dane pozwalają łatwo odzyskać całą dokumentację w razie jej utraty lub zniszczenia. Korzystanie z platformy jest wygodne i proste. Wygenerowane deklaracje i faktury nie wymagają wydruku, gdyż serwis umożliwia używanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. W ten sposób przedsiębiorca ma stałą kontrolę nad sytuacją w firmie i samodzielnie zajmuje się jej księgowością.

 

Producent: Web INnovative Software Sp. z o.o.

wfirma.pl to nowoczesne oprogramowanie w chmurze, które pozwala na usprawnienie codziennych czynności w prowadzeniu mikro firmy. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom pełną mobilność. Do jego uruchomienia wystarczy jedynie połączenie z Internetem i dowolna przeglądarka.

 

Do góry