ZAMÓW CRM DLA TWOJEJ FIRMY

WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

INTERGRACJA Z SYSTEMEM HANDLOWYM

 witamy2

Witamy w iGlobal

 

  1. NOWOCZESNA PLATFORMA ZARZĄDZANIA FIRMĄ

  2. KSIĘGOWOŚĆ – WSZĘDZIE I W KAŻDEJ CHWILI

  3. OSZCZĘDNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

  4. CRM, ANALIZY I KADRY POD KONTROLĄ

  5. WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Czytaj więcej ...

img.home2 

PROGRAM DO FAKTUR ONLINE

Program do fakturowania online, zintegrowany z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM, to doskonała propozycja dla osób chcących wystawić fakturę poza firmą, sprawdzić stan rozliczeń oraz historię transakcji.

 program do faktur

Mobilne rozwiązanie

Fakturowanie nigdy nie było tak proste. Wystarczy połączenie internetowe, by w szybki i prosty sposób wystawić faktury w kilku językach i walutach. Takie możliwości daje fakturowanie platformy narzędzi online do zarządzania własnym przedsiębiorstwem. W dowolnym miejscu, poza swoim biurem czy u klienta i o każdej porze możemy wystawić faktury. Nie musimy przy tym korzystać z własnego sprzętu. Może to być każde urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową, takie jak laptop, telefon komórkowy czy palmtop. Wygenerowane dokumenty są gotowe
do wydruku.

Integracja z CRM

Fakturowanie doskonale sprawdza się w połączeniu z CRM- em. Historia transakcji, kontaktu,polityki cenowej oraz stan rozliczeń z klientem znacznie usprawnia zarządzanie relacjami. To rozwiązanie jest przydatne szczególnie w pracy zespołowej, gdzie liczy się przepływ informacji.

Oszczędność i bezpieczeństwo w każdym calu

Korzystanie z narzędzi dostępnych w serwisie to przede wszystkim oszczędność czasu. W ciągu kliku minut mamy dostęp do wszelkich danych, możemy wystawić fakturę, wysłać ją mailem lub wydrukować. Dzięki szyfrowanej transmisji danych SSL , codziennej archiwizacji, wszystkie informacje wprowadzane do sytemu przez użytkownika są bezpieczne. Nie ma zagrożenia ich utraty lub kradzieży. System umożliwia zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu. Co sprawia, że wszelkie działania przedsiębiorstwa stają się uporządkowane a przez co bardziej efektywne.

 

Producent: Web INnovative Software Sp. z o.o.

wfirma.pl to nowoczesne oprogramowanie w chmurze, które pozwala na usprawnienie codziennych czynności w prowadzeniu mikro firmy. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom pełną mobilność. Do jego uruchomienia wystarczy jedynie połączenie z Internetem i dowolna przeglądarka.

 

Do góry