ZAMÓW CRM DLA TWOJEJ FIRMY

WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

INTERGRACJA Z SYSTEMEM HANDLOWYM

 witamy2

Witamy w iGlobal

 

  1. NOWOCZESNA PLATFORMA ZARZĄDZANIA FIRMĄ

  2. KSIĘGOWOŚĆ – WSZĘDZIE I W KAŻDEJ CHWILI

  3. OSZCZĘDNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

  4. CRM, ANALIZY I KADRY POD KONTROLĄ

  5. WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Czytaj więcej ...

img home3   

KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

Platforma księgowości internetowej jest idealnym narzędziem do samodzielnego prowadzenia uproszczonej księgowości. Dzięki niej możesz prowadzić księgę przychodów, rejestry VAT oraz ewidencje przychodów dla ryczałtowców.

 ksiegowosc online

Komfort i prostota

Aplikacja dzięki zastosowaniu prostych schematów księgowych pozwala laikowi poprawnie zaksięgować dokumenty swojej firmy. Z wprowadzanych do programu danych, generowane są sprawozdania, deklaracje podatkowe i wyliczenia oraz należności wobec budżetu państwa. Co istotne, serwis na bieżąco jest aktualizowany, tak aby był zgodny z aktualnie panującymi przepisami prawa podatkowego. Bez wątpienia , jego podstawowym atutem jest mobilność. Wystarczy połączenie internetowe, by w każdym miejscu i o każdej porze mieć dostęp do wszystkich danych firmy.

Oszczędność

Księgowość internetowa przynosi spore oszczędności w porównaniu do usług biura rachunkowego. Za nieporównywalnie mniejsze pieniądze użytkownik ma do dyspozycji takie narzędzia jak: księgowość, fakturowanie, CRM, kadry i płace, oraz narzędzie scalające wszystkie dane w celu dokonywania analiz i zestawień. Korzystanie z tych narzędzi to również oszczędność czasu, wystarczy wprowadzić dane, które system wylicza, generując odpowiednie dokumenty. Nie wymagają one wydruku, gdyż serwis umożliwia przesyłanie deklaracji oraz faktur w postaci elektronicznej.

Bezpieczeństwo

Korzystając z księgowości internetowej mamy zapewnione bezpieczeństwo informacji wprowadzanych do systemu. Dzięki szyfrowanej transmisji SSL i codziennej archiwizacji nie ma zagrożenia utraty lub kradzieży zgromadzonych informacji. Serwis zapewnia wsparcie merytoryczne i techniczne dla użytkowników, a ponadto w zakładce forum można uzyskać odpowiedzi na wiele pytań z zakresu księgowości.

 

Producent: Web INnovative Software Sp. z o.o.

wfirma.pl to nowoczesne oprogramowanie w chmurze, które pozwala na usprawnienie codziennych czynności w prowadzeniu mikro firmy. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom pełną mobilność. Do jego uruchomienia wystarczy jedynie połączenie z Internetem i dowolna przeglądarka.

 

Do góry